Skip to content

T pesakond / T litter

 

Ema /mother Isa / father

SC EE*Hera Una St.Ifferini SBIa21

FR*Obélix du Clos des Mottes SBIc

Sugulusaretus / inbreeding : 6 generats. 0,195%, 9 genertas. 0,484%   Kassipoegade sugupuu 12.07.2019 15.28 109g 16.40 95g 18.01 101g 18.28 107g  

 

Kui tavaliselt ütlen, et uus pesakond on eriline, siis kindlasti ta seda ka on aga seekord saan öelda, et see pesakond oli kõige ootatuim! Seda mitmel põhjusel. Esiteks, on Heral poegimistega paus olnud 2,5 aastat. Teiseks, tema eelmised pesakonnad L ja N olnud imelised! Mõlemas pesakonnas oli 4 kassipoega ja kõik aretuse ja show kvaliteediga.

Loomulikult on Hera ise mu kasvanduse kõige uhkem ja ilusam kass läbi ajaloo! Tõeline kuninganna ja diiva! Olles ise vist teadlik oma ilust, oskab ta end suurepäraselt külalistele esitleda ja loomulikult, kui juba diiva oled, võid endale ju lubada ka tujusi.

Obélixi saabudes kasvandusse, oli kohe teada, et just nende kahe järglast soovin ma endale järgmiseks kassiks kasvanduses. Minu soovi kinnitas ühel näitusel ka üks kohtunik, kus ma mõlema kassiga osalesin, et “need kaks annavad häid järglasi”. Hera olles suur ja tugev emane, Obélix samuti suur tugev isane, siis lootust ja selleks on kindlasti.

If I usually say a litter is special then of course it is that, but this time i can say that the litter was most waited! And that is for many reasons. Firstly, Hera has had a pause from giving birth for 2,5 years. Secondly, his last litters L and N have been magnificent! In both litters there were 4 kittens all in show and breeding quality.

Of course Hera is my breederys most vain and beautiful cat of all time. A real queen and a diva! Being aware of her own beauty she has an excellent way of presenting her self for the quests and ofcourse when one is a diva one can allow her self some moody days.

When Obélix arrived to the cattery I knew at the very moment that these are the cats whose kittens i want in my breedery. My wish was also enforced by a judge in a show where is was competing with both of my cats. The judge sayed that “these two would give excellent offsprings”. Hera being a big and strong female, Obélix also being a big and strong male then fingers crossed for big kittens.

1 month

 

 

 

 

 

 

 

.

 

 

Nimi/name

Värv/colour Kvaliteet/quality Staatus/status
Tiara Hera
SBI c21        ?
Trevon Heros
SBI c21     Available
  Tristan Heros
SBI c21   Available
 Twister Heros
SBI a21   Booked